משרד בצת אילון – שירותי מהנדס קונסטרוקציה:
תכנון ובדיקות קונסטרוקציה.

צבי אילון, מהנדס קונסטרוקציה בוגר הטכניון, מנכ"ל בצת, מוסמך לבצע  -תכנון, תוכניות קונסטרוקציה – פלדה וכן תכנון הנדסי של בטונים וברזל. משרדנו עוסק בתכנון עבור המגזר העסקי והפרטי בפרויקטים בכל רחבי הארץ. בנוסף אנו מבצעים בדיקות קונסטרוקציה בתחומים רבים ומגוונים.

מהנדס קונסטרוקציה הינו תפקיד בעל אחריות רבה. על המהנדס לשלב בין דרישות התקנים המורכבות ובין דרישות הלקוחות, האדריכל והיועצים השונים. עליו לדעת לקחת אחריות, להיות מדויק, להיות אחראי ולהשרות תחושה זו על היועצים והלקוחות מסביבו שכן מהנדס קונסטרוקציה, הוא הנושא באחריות ליציבות המבנה ולדיירים הגרים או עובדים בו.

מהנדס בניין צבי אילון
מהנדס קונסטרוקציה צבי אילון

כיצד מתמחר מהנדס קונסטרוקציה את עבודתו או כיצד לתמחר תוכניות קונסטרוקציה?
הפרמטרים המשפיעים על תמחור שעת עבודה של מהנדס קונסטרוקציה הם:
1. ניסיון 2. זמינות. 3. יכולת לתכנן באופן כלכלי עבור הלקוחות, בצורה בטיחותית ולפי תקנים ישראלים. מהנדס המעריך את עבודתו והמסוגל להוכיח ערך מוסף (כלכלי), שווה את מחירו ועשוי לחסוך אחוזים רבים בעלויות חומרים וכן בזמן עבודה. מהנדס מנוסה וטוב, מעביר את הנחיותיו לקבלן המבצע, מייעל את  שיטות העבודה וכך הוא תורם לביצוע מהיר.
זכרו, פרויקט מוצלח מתחיל בתכנון אדריכלי וממשיך בתכנון תוכניות קונסטרוקציה מקצועיות. מהנדס קונסטרוקציה ואדריכל מקצועיים, ידעו לשאול אתכם את השאלות הנכונות, להגיע למידע הנחוץ ולהתחיל את פרויקט הבנייה בדרך הטובה ביותר – ע"י תכנון מקצועי.

מהנדס קונסטרוקציה צבי אילון
מהנדס קונסטרוקציה צבי אילון

משרד בצת אילון מתמחה בתכנון מבני תעשיה. משרדנו ערוך לבצע בדיקות מעולם ההנדסה ואנו נותנים שירותים לחברות הגדלות במשק, לרשויות ולפרטיים. אנו מקפידים על תקשורות ברמה הגבוהה ביותר עם לקוחותינו, מתוך הבנה שמיזמים בענף הבניה, דורשים תגובה מהירה של מהנדס קונסטרוקציה. לרשימת לקוחותינו הקליקו כאן.