תכנון קונסטרוקציה 2015-11-05T12:58:56+02:00

תכנון קונסטרוקציה – פלדה:

משרד ב.צ.ת אילון, מתמחה בתכנון קונסטרוקציה, ע"י מהנדסים מנוסים. אנו מוכרים כמתכננים מהירים, פתוחים לרעיונות חדשים
וקשובים לצרכי הלקוח. אנו מתחייבים לתת שירות מקצועי לכל לקוח.
תכנון קונסטרוקציה נחלק לשני נושאים עיקריים בארץ:
1. תכנון שלד מבנה בעזרת בטון, ברזל ובלוקים.
2. תכנון שלד מבנה בבניה מתקדמת שהיא בנייה בעזרת פרופילי פלדה, קונסטרוקציית פלדה.

מדוע לקוחותינו בוחרים לעבוד איתנו?
בתחום קונסטרוקציית הפלדה, יש מעט משרדי מהנדסים, עם הידע, הניסיון והתוכנות המתאימות לנושא. בשיחה טלפונית, נסביר לכם על הייתרונות שלנו
ונשמח לעזור גם בהפנייה לאדריכל מנוסה בתחום, בעל יכולת מוכחת לקבלת היתר בזמן מהיר.
בתחום תכנון קונסטרוקציה בבניה קונווציונאלית, אנו נעזרים בשיטה ייחודית למשרדנו, המייעלת ומשפרת מאוד את זמן התכנון וקלות הביצוע.

 

תכנון קונסטרוקציית פלדה מאפשר תכנון מפתחים גדולים (חלל פתוח), עובדה שפותרת בעיות אדריכליות במיזמים שונים. עמודי הפלדה, במקרים רבים הינם גבוהים יחסית ומאפשרים בעתיד הוספת מפלס נוסף לקיים (יתרון של גמישות תכנון  קונסטרוקציה לצורך שינויים עתידיים).
יתרון נוסף בקונסטרוקציית פלדה, היא מהירות ויעילות בעבודה. תכנון נכון, שיאפשר לקבלן להתקדם מהר, ישפר את ביצוע המיזם לאין שיעור.

מהנדס קונסטרוקטור, מתכנן קונסטרוקציית פלדה עבור מבנה תעשיה, סככות, מחסנים, מרכזי מחזור, חיזוקים למבנה וגלריות (תוספת קומה בכל סדר גודל ובכפוף להיתכנות ודרישות אדריכליות),  במבני בטון ניתן למצוא מהנדסי בניין רבים העוסקים בתחום. בתכנון פלדה, המצב הפוך וקיים מחסור בשוק במתכננים.

יתרון בולט של תכנון קונסטרוקציה – פלדה: ניתן לבצע חלק גדול מהעבודה במפעל, להוביל את הפרופילים המוכנים לאתר העבודה ולהרכיבם במקום. שיטה זו מזרזת בצורה משמעותית את זמן בניית הפרויקט.

תכנון קונסטרוקציה – פלדה מתחיל בתכנון אדריכלי הכולל: קביעת מידות, חללים, גובה, שיפועים, חישובי שטחים, צבע, תאורה, נגישות, תנועה, הגשה וקבלת היתר בנייה.
בשלב השני, נכנס מהנדס קונסטרוקטור לתכנון מפורט בתאום עם האדריכל, מזמין העבודה והמסגר.

ב.צ.ת אילון מבצעת תכנון קונסטרוקציה – פלדה עבור מבנים מיוחדים ובתאום עם אנשי מקצוע שונים.
אנו מגיבים באופן מקצועי ומהיר ומקפידים על שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע השונים העובדים במיזם.
אנו מתכננים מבני פלדה עבור בנייני משרדים, מרכולים, מחסנים, מוסכי יוקרה, מפעלים כימיים, מבנים פרטיים, מבני תעשיה, מבנים לעסקים, מבנים ציבוריים ועוד.

פרופיל פלדה במבני תעשיה

 למידע נוסף והזמנות התקשרו 077-3210345 או פנו בדוא"ל tomer@bzt.co.il

שירות נוסף שניתן להזמין ממשרדנו הוא אומדן עלויות של חיזוק ע"י פרופילים. את אומדן עלויות הביצוע אנו מחלקים לשלושה מרכיבים: 1. עלויות חומרים 2. עלויות עבודה 3. רווח קבלני. בנוסף נצרף את תמחור תכנון קונסטרוקציה.  מחירים עבור שירות של יועצים חיצוניים (במידת הצורך), נלקחים בחשבון כמו גם הוצאות טכניות כגון פלוטים והעתקות שמש.

האלמנטים שמרכיבים קונסטרוקציית פלדה של סככה לדוגמא: יסודות, עמודים, מסבך, מרישים וגגון.
תכנון האלמנטים בנוי משימוש בתכונות הפלדה. יש מבחר של חתכים עבור אלמנט מסוים: לדוגמא עמוד: המהנדס מחליט האם מדובר בRHS, חתך צינור, דאבל T, פרופיל U וכו'

בנוסף לתכנון, אנו מבצעים גם בדיקת קונסטרוקציית פלדה.
בבדיקה זו, אנו מגיעים לאתר, מבצעים בדיקה מקצועית ע"י מהנדס קונסטרוקציה, בוגר הטכניון.
הבדיקה מקיפה את כל האלמנטים באתר וכוללת צילום ומדידות במידת הצורך. לאחר הבדיקה, נפיק דו"ח מקצועי, תוך שלושה ימי עבודה. הדו"ח נותן תמונת מצב מדויקת על קונסטרוקציית הפלדה, על הביסוס, על חלודה (במידה וקיימת), על החיבורים השונים וסיכום על מצבם. בנוסף מכיל הדו"ח המלצות להמשך, האם דרוש חיזוק וסוגי חיזוקים מומלצים.

אהבתם את המאמר? מצאתם אותו מועיל ומעניין?

נשמח אם תעשו 1+ ותחלקו אותו עם חבריכם.


WhatsApp